Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 39 чоловік

Школа миру

Дата: 11 листопада 2022 о 16:21, Оновлено 12 квітня 2023 о 09:46

Проєкт "Школа миру"

https://content.e-schools.info/ternopilschool14/library/unnamed-5.jpgПроєкт спрямований як на сприяння розбудови миру / пом’якшення наслідків нинішнього конфлікту, так і на запобігання нових потенційних конфліктів. З одного боку, учням і вчителям показується конкретний вихід із ситуації насильства в школах, що часто спричиняється травмами молодих людей з окупованих територій, і вони матимуть можливість самостійно мирно вирішувати конфлікти. З іншого боку, заходи проєкту в цілому сприяють розвитку культури мирного врегулювання конфліктів / співпраці, щоб внести вклад в зниження нинішньої схильності до насильства, особливо серед молодого покоління, і зміцнити здатність українського суспільства жити в мирі в довгостроковій перспективі.

Мета проекту – сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Цільова аудиторія

Дирекція та вчителі; учні віком 14-16 років; батьки; організації громадянського суспільства.

Наша школа стала єдиною в Тернополі учасницею проєкту "Школа Миру", який організовує благодійна організація Фонд громади міста Херсон «Захист». В рамках реалізації  проєкту на базі школи  відбувся тренінг для педагогів школи та охочих педагогів міста під назвою   "Подолання травматичного досвіду, пов’язаного з війною».

Наступний етап в реалізації проєкту  "Школа Миру" -  тренінг   "Подолання травматичного досвіду, пов’язаного з війною»  для учнів-учасників проєкту, а також тренінгове заняття під назвою "Школа Миру: шляхи реалізації".

До Міжнародного дня обіймів учасники проєкту "Школа миру" провели челендж-акцію "Не будем нервувати - будем обійматись", створивши позитивний настрій та атмосферу на увесь день.  

Також в рамках проєкту "Школа миру", учні нашої школи говорили про причини конфліктів. Скільки людей - стільки думок, інтересів та позицій. Людина, наскільки б безконфліктною вона не була, не в змозі уникнути розбіжностей з іншими.

Чергове навчання учасників проєкту "Школа Миру" на тему: "Медіація та трансформація конфліктів". Дякуємо тренерам Дмитру Звоноку та Андрію Фендику за важливу, актуальну тематику та два цікаві навчальні дні для учнів та вчителів. Конфліктні ситуації неминучі, але ми повинні шукати з них вихід.

У День спонтанного прояву доброти в нашій школі зафіксували справжнісіньку епідемію доброти, яку поширили учасники проєкту "Школа Миру". Добрі справи змінюють світ, змінюють та об' єднують нас.

Що таке конфлікти та чому вони виникають? Ці важливі питання учасники проєкту "Школа миру" за принципом "рівний - рівному" обговорювали з учнями початкової школи.

Чи можливе безконфліктне існування в такому соціальному об'єднанні як школа? Відповідь на це питання шукали із педагогами в рамках проєкту "Школа миру", обговорювали причини та способи реагування в конфлікті. Дякуємо Tetiana Shkodivska та Фонду громади міста Херсон "Захист" за чудові подарунки.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.